FLORYA TEMİZLİK ŞİRKETİ

FLORYA TEMİZLİK, FLORYA MAHALLESİNDE BULUNAN DİĞER TEMİZLİK FİRMALARI GİBİ FLORYA SEMTİNDE HAFTANIN YEDİ GÜNÜ EV TEMİZLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR. FLORYA TEMİZLİK ŞİRKETİ ELEMANLARI FLORYA MAHALLESİNDE BÜTÜN SEMT VE CADDE VE MAHALELERDE EV TEMİZLİĞİ VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ YAPAN TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMANLARIMIZ EN UCUZ EV TEMİZLİĞİ VE KONUT TEMİZLİĞİ FİYATLARI İLE ÇALIŞMAKTADIR.

FLORYA TEMİZLİK ŞİRKETİ PERSONELİ , FLORYA EV TEMİZLİĞİ , OFİS TEMİZLİĞİ , İŞ YERİ TEMİZLİĞİ , DEPO TEMİZLİĞİ , MAĞAZA TEMİZLİĞİ , KİRACI ÇIKMIŞ EV TEMİZLİĞİ , TAŞINMA ÖNCESİ TEMİZLİK , TAŞINMA SONRASI TEMİZLİK , İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ , SIFIR DAİRE TEMİZLİĞİ , YENİ BİNA TEMİZLİĞİ , BOYA BADANA SONRASI TEMİZLİK İŞLERİNİ EN UYGUN FİYATA EN İYİ ŞEKİLDE YAPARLAR.

FLORYA MAHALLESİ TEMİZLİK ŞİRKETİ ELEMANLARI ATAKÖY MAHALLESİNDE HAFTANIN YEDİ GÜNÜ GÜNLÜK EV TEMİZLİĞİ VE DETAYLI EV TEMİZLİĞİ YAPMAKTADIR. GÜNLÜK EV TEMİZLİĞİNDE YERLER SÜPÜRÜLÜR , SİLİNİR. MOBİLYALARIN TOZU ALINIR , BANYO VE MUTFAK TEMİZLENİR. DETAYLI EV TEMİZLİĞİNDE GÜNLÜK TEMİZLİĞE İLAVETEN DUVARLAR SİLİNİR , BUZDOLABININ İÇİ DIŞI TEMİZLENİR , MUTFAK DOLAPALARI HEM İÇİ HEM DIŞI TEMİZLENİR , GİYSİ DOLABI BOŞALTILIP İÇİ SİLİNDİKTEN SONRA GİYSİLER ÖZENLE YERLEŞTİRİLİR.